Mapa grada sedišta "Centra za likovno"    
Zaštićena prirodna dobra Srbije  
 

 
 

57. izložba likovnih radova dece Srbije i 9 . međunarodna izložba likovnih radova na temu

ZAŠTIĆENA PRIRODNA DOBRA SRBIJE

NAGRADE
Sara Perović, 4 godine, PU ''Radosno detinjstvo'', Novi Sad
Vrtić ''Cvrčak i mrav'', vaspitači: Olivera Koledin, Sanja Krunić, Maja Leđenac

Boris Hodan , 4 godine, PU ''Radosno detinjstvo'', Novi Sad
Vrtić ''Sigridrug'', vaspitač: Zorica Milović

Jovana Ranitović , 4 godine, PU ''Radosno detinjstvo'', Novi Sad
Vrtić ''Cvrčak i mrav'', vaspitači: Olivera Koledin, Sanja Krunić, Maja Leđenac

Minja Petrović , 6 godina, DV ''Poletarac'', Odžaci
vaspitač: Dragana Vukašinović

David Balog , 4 godine, Vrtić ''Suncokret'', Bački Vinogradi
vaspitač: Andrea Salai

Luna Silađi , 6 godina, Likovna radionica ''Čarolija'', Novi Sad
mentori: Mirjana Čikoš, Viktoria Čikoš

Nikolina Sučević , 6 godina, PU ''Radosno detinjstvo'', Novi Sad
Vrtić ''Cvrčak'', vaspitači: Brankica Cicvara, Verica Mandić

Dušan Grahovac , 5 godina, PU ''Radosno detinjstvo'', Novi Sad
Vrtić ''Novosađanče'', vaspitači: Ana Bojić, Dragana Bogićević

Luka Momčilović , PU ''Radosno detinjstvo'', Novi Sad
Vrtić ''Zvinčića'', vaspitači: LJiljana Milić, Marija Stanojčić

Đorđe Ćoćkalo , 6 godina, Likovna radionica PU ''Radosno detinjstvo''
mentor: Dragan Jajić

Filip Mladenović , 6 godina, PU ''Radosno detinjstvo'', Novi Sad
Vrtić ''Čarolija'', vaspitači: Roglić, Savović

Nikolet K. Cirok , 2. razred, OŠ ''10. oktobar'', Subotica
učitelj: Eva Malagurski

Milica Stanović , 7 godina, Likovna radionica Studio ''mARTa'', Novi Sad
mentor: Marta Buterer Kiš

Agneš Šomoši , 3. razred, OŠ ''Petefi Šandor'', Hajdukovo
nastavnik: Ester Salai

David Veljin , 2. razred, OŠ ''Branko Radičević'', Čenta
likovni pedagog: Tatjana Šašić, učiteljica: LJiljana Vujčenić

Filip Čenejac , 6 razred, OŠ ''Branko Radičević'', Čenta
likovni pedagog: Tatjana Šašić

Ferens Balaž , 8. razred, OŠ ''Milan Petrović'', Novi Sad
likovni pedagog: Jasmina Vilić

Ana Ostojin , 8. razred, OŠ ''J. J. Zmaj'', Đurđevo
likovni pedagog: Tatjana Perović

Dejan Muslić , 2. razred, OŠ ''J. J. Zmaj'', Sremska Kamenica
likovni pedagog: Tatjana Bogdanov Tomičić

Miloš Stojković , 2. razred, OŠ ''Radoje Domanović'', Kragujevac
nastavnik: Slavica Lukić

Marjan Nikolić , 5. razred, OŠ ''Sveti Sava'', Velika Plana
likovni pedagog: Živoslav Jovanović

Ena Nater , 6. razred, OŠ ''B.P. Pinki'', Stara Pazova
likovni pedagog: Milenko Hadžić

Isidora Durić , 5. razred, OŠ ''Petefi Šandor'', Novi Sad
likovni pedagog: Marta Buterer Kiš

Ramona Liptak , 6. razred, Likovna radionica ''EmArt'', Subotica
mentor: Emilija Grubanov Martinek

Dragica Josić , 10 godina, Likovna radionica, Sremski Karlovci
mentor: Ratka Đider

Teodora Milošević , 5. razred, OŠ ''Nikola Tesla'', Novi Banovci
likovni pedagog: Klaudija Kosovac Bresliev

Ženet Kiš , 5. razred, OŠ ''Petefi Šandor'', Nova Crnja
likovni pedagog: Valentina Vencel Šalamon

Miloš Banjac , 8. razred, OŠ ''Petar Kočić'', Temerin
likovni pedgog: Kasa Valerija

Mate Palinkaš , 8. razred, OŠ ''Sonja Marinković'', Novi Sad
likovni pedagog: Snežana Gut

insekti , Vrtić ''Mrvica'', Novi Sad

Adis Turbić , 8. razred, OŠ ''Čaki Lajoš'', Bačka Topola
likovni pedagog: Đurđica Škorić, nast. informatike: Čaba Černai

FOTOGRAFIJE
Irina Rošulj , 4. razred, OŠ ''Branko Radičević'', Čenta
mentor: Tatjana Šašić

Selena Mićić , 4. razred, Škola za umetničke zanate Šabac, Šabac
profesor: Mihailo Simović

Milica Rafailović , 2. razred, Škola za umetničke zanate Šabac, Šabac
profesor: Mihailo Simović

Kristina Milanović , 4. razred, OŠ ''Slobodan Sekulić'', Užice

Nevena Živanović , 1. razred, Negotinska Gimnazija, Negotin

Natalija Kiš , 3. razred, Gimnazija za talentovane učenike- Boljai
profesor: Tibor Lazar

Nikola Jeftić , 7. razred, OŠ ''Sveti Sava'', Velika Plana
likovni pedagog: Živoslav Jovanović

Isidora Marković , 7. razred, OŠ ''Sveti Sava'', Velika Plana
likovni pedagog: Živoslav Jovanović

Milica Donić , 7. razred, OŠ ''Sveti Sava'', Velika Plana
likovni pedagog: Živoslav Jovanović

Nikola Ignjatović , 7. razred, OŠ ''Sveti Sava'', Velika Plana
likovni pedagog: Živoslav Jovanović

NAGRADE LIKOVNIM PEDAGOZIMA ZA KOLEKCIJE RADOVA:

Tatjana Šašić, OŠ ''Branko Radičević'', Čenta
Marta Buterer Kiš, OŠ ''Petefi Šandor'', Novi Sad
Živoslav Jovanović, OŠ ''Sveti Sava'', Velika Plana


Na ovogodišnji konkurs pristiglo je 4012 radova a žiri je za izlaganje odabrao 235 radova.

ŽIRI ZA IZBOR I NAGRAĐIVANJE:
Oliver Fojkar , biolog, Pokrajinski zavod za zaštitu Prirode, Novi Sad
Viktorija Čikoš , saradnik za likovno, PU ''Radosno detinjstvo'', Novi Sad
LJubica Tankosić , saradnik za likovno, PU ''Radosno detinjstvo'', Novi Sad
Dušan Basara , saradnik za likovno, PU ''Radosno detinjstvo'', Novi Sad
Fedi Eva , direktor Centra za likovno vaspitanje, Novi Sad

BAČKA TOPOLA 24300
OŠ ''Čaki Lajoš''
(Đurđica Škorić, Čaba Černai)

1. Ilija Hrnjak, 5. raz.
2. Adis Turbić, 8. raz.


BAČKI VINOGRADI 24415
PU ''Naša radost'', Subotica

Vrtić ''Suncokret''
(Andrea Salai)

3. Adrian Đurašević, 4 god.
4. Feliks Ubori, 4 god.
5. David Balog, 4 god.

BEOGRAD 11000

Likovna radionica za decu
Zavod za proučavanje kulturnog razvitka
(Tamara Nedeljković, Marko Vukša)

6. Nina Popović, 5 god.
7. Nikola Bojanić, 7 god.
8. Uroš Trpovski, 5 god.

OŠ ''Aleksa Šantić''

9. Nikola Đurov, 3. raz.
10. Dušan Stojanović, 4. raz.

VELIKA PLANA 11320
OŠ ''Sveti Sava''
(Živoslav Jovanović)

11. Dragana Dejanović, 5. raz.
12. Andrija Miloradović, 8. raz.
13. LJiljana Lazikić, 5. raz.
14. Kristina Miladinović, 7. raz
15. Sanja Milovanović, 8. raz
16. Tijana Đuričić, 6. raz
17. Jovana Stojadinović, 7. raz
18. Maja Ilić, 5. raz
19. Marko Lekić, 5. raz
20. Sevan Rajić, 5.raz.
21. Nikola Bojović, 5. raz
22. Katarina Armuš, 5. raz
23. David Janošević, 5. raz
24. Marjan Nikolić, 5. raz

VLASENICA 75440, Republika Srpska
OŠ ''Vuk Karadžić''
(NJegoš Arnaut)

25. Vera Kitaljević, 14 god.
26. Zdravko Vasiljević, 13 god.

ZRENJANIN 23000
OŠ ''Žarko Zrenjanin''
(Hajnalka Đokić)

27. Dragana Perduh, 6. raz.
28. Tijana Damjanac, 7. raz.

ĐURĐEVO 21239
OŠ ''J. J. Zmaj''
(Tatjana Perović)

29. Slavica Maksimović, 5. raz.
30. Marko Božić, 8. raz.
31. Katarina Komarov, 6. raz
32. Dragana Mašić, 7. raz.
33. Mirjana Strajinović, 6. raz.
34. Radojka Vrbanjac, 6. raz.
35. David Marić, 6. raz.
36. Miron Kuhar, 7. raz.
37. Kristina Todorović, 5. raz.
38. Ana Ostojin, 8. raz.

EČKA 23203
OŠ ''Dr. A. Saboljev''

39. Andrea Gilezan, 4. raz.

JARKOVAC 23250
OŠ ''Veljko Đuričin''

40. Marija Stojanović, 8. raz.
41. Stevica Rapić

KIKINDA 23300
OŠ ''Žarko Zrenjanin''
(Dušan Belović)

42. Snežana Šljapić, 2. raz.
43. Lazar Ivković, 2. raz.
44. Nemanja Milićević, 2. raz.
45. Mihajlo Češljević, 2. raz.

KRAGUJEVAC 34000
OŠ ''Radoje Domanović''
(Slavica Lukić)

46. Emilija Mimović, 2. raz.
47. Natalija Živković, 2. raz.
48. Valentina Vuković, 2. raz.
49. Milica Milošević, 2. raz.
50. Jovan Aleksijević, 2. raz.
51.Milica Milošević, 2. raz.
52. Mihajlo Terzić, 2. raz.
53. Nađa Vujadinović, 2. raz.
54. Miloš Stojković, 2. raz.

(Nada R. Ristić)

55. Mihailo Stanković, 2. raz.
56. Novak Tomašević, 2. raz.
57. Dunja Milenković, 2. raz.
58. Monika Milivojević, 2. raz.

LAĆARAK 22221
OŠ ''Triva Vitasović Lebarnik''
(Jelena Štrbački)

59. Milica Drinić, 6.raz.
60. Nikola Čajka, 5. raz.
61. Marko Prokopović, 8. raz.

NOVA PAZOVA 22330
OŠ ''Rastko Nemanjić Sv. Sava''
(Gordana Matić)

62. Dijana Kosanović, 5.raz.
63. Marijana Livada, 5. raz.
64. Marija Gagić

NOVA CRNJA 23218
OŠ ''Petefi Šandor''
(Valentina Vencel Šalamon)

65. Žanet Kiš, 5. raz.
66. Anita Olah, 5. raz.
67. Nandor Nađ, 5. raz.

NOVI BANOVCI 22304
OŠ ''Nikola Tesla''
(Klaudija Kosovac Bresliev)

68. Teodora Milošević, 5. raz.
69. Milica Subotić, 8. raz.
70. Teodora Milošević, 5.raz.
71. Aleksa Kostur, 6. raz.
72. Marko Kalanj, 6. raz.

NOVI BEČEJ 23272
OŠ ''Miloje Čiplić''
(LJiljana Dimitrijević)

73. Tanja Župunjski, 5. raz.
74. Dijana Erdedi, 6. raz.

NOVI SAD 21000
PU ''Radosno detinjstvo''
Vrtić ''Cvrčak''
(Brankica Cicvara, Verica Mandić)

75. Nikolina Sučević, 6 god.
76. Nemanja Zečević
77. Nemanja Klain, 6 god.
78. Luka Stanić, 6 god.
79. Sara Ristić, 6 god.
80. Elena Fejsa, 6 god.
81. Bahrija Bekhajder, 6 god.

Vrtić ''Cvrčak i mrav''
(Olivera Koledin, Sanja Krunić, Maja Pećanac)

81. Sara Perović, 4 god.
82. Jovana Ranitović, 4 god.
83. Elena Veselinov, 4 god.
84. Jovana Ranitović, 4 god.
85. Anastasija Tintor, 4 god.

Vrtić ''Sigridrug''
(Zorica Milović)

86. Emilija Cvetković, 4 god.
87. Boris Hodan, 4 god.

Vrtić ''Sunce''
(Melanija Krivokuća, Marijana Hrubenja)

88. Nikodin Ilić, 6 god.
89. Aleksandar Genevajn, 7 god.
90. Ognjen Vejnović, 6 god.
91. Milica Novaković, 6 god.

Vrtić ''Pčelica''
(Vesna Luković, Dubravka Popović)

92. Vuk Stefanović, 6 god.
93. Ognjen Pilipović, 6 god.
94. Maja Škorić, 5 god.
95. Sofija Bukurov, 6 god.
96. Milan Božić, 6 god.
97. Kalina Bjelogrlić, 6 god.

Vrtić ''Čarolija''
(Dragana Roglić, Valerija Savović)

98. Miloš Dimitrić, 6 god.
99. Marko Radojčin, 5 god.
100. Anđela Štefanović, 6 god.
101. Milan Ivanović, 6 god.
102. Filip Mladenović, 6 god.
103. Ivan Prenipaljaj, 6 god.
104. Marko Radojčić, 6 god.
105. Vasa Cvejić, 6 god.
106. David Novaković, 6 god.

Vrtić ''Veseli patuljci'', Rumenka
(Ana Rac)

107. Marko Strelica, 6 god.

Vrtić ''Čika Jova'', Sremska Kamenica
(Smiljana Masnikosa, Joka Garić)

108. Vladimir Runjanin, 6 god.

Vrtić ''Različak''
(Sanja Olear Lukić, Momirka Stjepanović)

109. Danilo Nikolić, 6 god.

Vrtić ''Zvončica''
(LJiljana Milić, Marija Stanojčić)

110. Luka Momčilović, 6 god.
111. Despot Milutinović, Sneža Skendžić

Vrtić ''Novosađanče''
(Ana Bojić, Dragana Bogičević Srbin)

112. Dušan Grahovac, 5 god.
113. Nikola Oluški, 5 god.
114. Matija Kapicl, 5 god.
115. Tara Čabarkapa, 6 god.

Vrtić ''Mrvica''
(LJubica Opačić, Tamara Pilipović)

164. Kolektivni rad

OŠ ''Jožef Atila''
(Erika Đurišić)

116. Tara Baler, 1. raz.
117. Teodor vago, 1 raz.

(Snežana Kuzmanović)

118. Jovan Bogunović, 4. raz.

ŠOSO ''Milan Petorvić''
(Nada Mojak)

119. Dalipi Rifadija, 5. raz.
120. Asan Sulimani, 8. raz.
121. Halim Krueziu, 7. raz.

(Jasmina Vilić)

122. Stefan Podunavac, 8. raz.
123. MarkoĆeran, 8. raz.
124. Ferenc Balaž, 8. raz.

OŠ ''Sonja Marinković''
(Snežana Gut)

125. Sarah Horvat, 7. raz.
126. Aleksandra Lojaničić, 7. raz.
127. Otilia Kozlik, 7. raz.
128. Karolina Aladić, 7. raz.
129. Mate Palinkaš, 8. raz.

OŠ ''Petefi Šandor''
(Marta Buterer -Kiš)

130. Jolan Jerković, 5. raz.
131. Mateja Novaković
132. Marko Radić, 4. raz.
133. Leona Soboslai, 5. raz.
134. Stevan Stanojević, 5. raz.
135. Teodora Šakotić, 7. raz.
136. Ivana Crnogorac, 5. raz.
137. Danilo Dostanić, 5. raz.
138. Teodora Durić, 5. raz.

OŠ ''Prva vojvođanska brigada''
(Georg Redžek)

139. Anđela Vesić, 5. raz.
140. Vojislava Lončar, 8. raz.
141. Denis Mehić, 5. raz.

Likovna radionica Studio ''mARTa''
(Marta Buterer Kiš)

142. Jovana Kalafatić
143. Iva Boškan, 8 god.
144. Stefan Kalafatić, 10 god.
145. Andrea Nemet, 8 god.
146. Milica Stanović, 7 god.

Likovna radionica ''Čarolija''
(Mirjana Čikoš, Viktoria Čikoš)

147. Luna Silađi, 6 god.
148. Nevena Tašin, 8 god.
149. Mina Skoković, 5 god.
150. Nevena Tašin, 8 god.
151. Katarina Teofanov, 4.5 god.
152. Valerija Zagorac, 7 god.
153. Galina Tašin, 5 god.
154. Isidora Bandin, 6 god.
155. Valerija Zagorac, 7 god.

Likovna radionica PU ''Radosno detinjstvo''
(Dragan Jajić)

156. Đorđe Ćoćkalo, 6 god.
157. Gea Vujinović, 6 god.
158. Đorđe Ćoćkalo, 6 god.
159. Grupni rad dece od 4-6 godina
160. Grupni rad dece od 4-6 godina
161. Dimitrije Uzelac, 8 god.
162. Ana Vuličević

Gimnazija ''Živorad Janković''
(Jasna Opavski-Mraović)

163. Sara Lukić, Eštila Torda, 3. raz.

ODŽACI 25250
DV ''Poletarac''
(Dragana Vukašinović)

165. Minja Petrović, 6 god.
165.a. Matija Stanimirović, 6 god.
165.b. Jovan Cvetković, 6 god.
165. c. Jelena Đulai, 6 god.

(Stojanka Popov)

166. Ana Dakić, 5 god.
167. Dimitrije Stanković, 5 god.

(Nela Dujić)

167. a. Sofija Pavlović, 6 god.

Vrtić ''Kolibri'', Bački Gračac
(Zorica Zorić)

169. Nikola Bukvić, 5 god.

Likovna radionica DV ''Poletarac''
(Biljana Vasović)

169.a Jovan Cvetković, 6 god.
169. b. Luka Spasić, 6 god.

PANČEVO 26000
OŠ ''Sveti Sava''
(Gordana Bojić)

170. Nikolina Samac, 4. raz.;

SRBOBRAN 21480
OŠ ''J. J. Zmaj''
(Jelena Popović)

175. Dijana Munjin, 6. raz.
176. Nikolet Hodonicki, 6. raz.
177. Dejan Grbić, 6. raz.;

SREMSKA KAMENICA 21208
OŠ ''J.J. Zmaj''
(Tatjana Bogdanov Tomičić)

178. Dejan Muslić, 2. raz.
179. Dejan Muslić, 2. raz.
180. Dijana Muslić, 4. raz.
181. Anđela Bogić, 5. raz.
182. Dijana Muslić, 4. az.
183. Dejan Muslić, 2. raz.
184. Jelena Kojić, 4. raz.
185. Dragana Kojić, 3. raz.
186. Elena Tadić, 7. raz.
187. Jelena Kojić, 4. raz.
188. Anđela Bogić, 5. raz.

STARA PAZOVA 22300
OŠ ''B. P. Pinki''
(Milenko Hadžić)

189. Ena Nater, 6. raz.
190. Gorana Trifunov, 8. raz.

STAJIĆEVO 23204
OŠ ''Sveti Sava''
(Tatjana Šašić)

235. Kolektivni rad

SUBOTICA 24000
OŠ ''Đuro Salaj''
(Anastazia Fleis)

191. Viktoria Bognar, 3. raz.
192. Rudolf Beviz, 3. raz.

(Hedvig Šoš)

191. Antonio Sabo, 2. raz.
192. Melania Senci, 2. raz.;

OŠ ''J. J. Zmaj''
(Tereza Semeredi)

193. Daniel Siveri, 5. raz.;

OŠ ''10. oktobar''

194. Nikolet K. Cirok, 2. raz.;
195. Dorća Apro, 2. raz.;
196. Adrien Varga, 2. raz.;

OŠ ''Majšanski put''
(Ksenija Kovačević)

197. Norbert Kukli, 6. raz.;
198. Klaudia Čizmadija, 5. raz.;

Likovna radionica ''EmArt''
(Emilija Grubanov Martinek)

199. Ramona Liptak, 6. raz.;
200. Renata Zita, 8. raz.;
201. Stefan Uzelac, 2. raz.;
202. Igor Vuković, 2. raz.;
203. Daniel Livingston, 7. raz.;
204. Jelena Mijajlović, 3. raz.;
205. Edvin Patarčić, 6. raz.;
206. Anet Žiga, 3. raz.;
207. Bojana Vlahović, 7. raz.,
208. Teodora Milanović, 4. raz.;

SREMSKI KARLOVCI 21205

Likovna radionica
(Ratka Đider)

209. Dragica Josić, 10 god.;
210. Milana Petrović, 10 god.;
211. Minja Crnobrnja, 10 god.;
212. Lea Malešević, 10 god.;

TEMERIN 21235
OŠ ''Petar Kočić''
(Valerija Kasa)

213. Miloš Banjac, 8. raz.;
214. Nebojša Rajlić, 8. raz.;
215. Dejan Babić, 6. raz.;
216. Jelena Bosić, 6. raz.;

HAJDUKOVO 24414
OŠ ''Petefi Šandor''
(Ester Salai)

217. Agneš Šomoši, 3. raz.;
218. Daniel Temešvari, 3.raz.;
219. Oto Kovač, 3. raz.;
220. Agneš Šomoši, 3. raz.;
221. Klaudia Salai, 3. raz.;

ČENTA 23266
OŠ ''Branko Radičević''
(Tatjana Šašić)

222. Snežana Petrov, 5. raz.;
223. Veljko Denić, 5. raz.;
224. Jovan Orašanin
225. Jovana Piperski
226. Jevrem Stojanović
227. Ivana Malajev
228. Filip Čenejac, 6. raz.;
229. Sanja Mančić, 7. raz.;
230. Natalija Mihajlović, Danijela Velisavljev, 7. raz.;
231. David Veljin, 2. raz.;
232. Jelena Gavrilović, 7. raz.;
233. Katarina Milošević, 6. raz.;
234. Filip Čenejac, Dragana Podunavac, Milan Šijakov, 5. raz.;

FOTORAFIJE
VELIKA PLANA 11320
OŠ ''Sveti Sava''
(Živoslav Jovanović)

1. Nikola Ignjatović, 7. raz.;
2. Milica Donić, 7. raz.;
3. Isidora Marković, 7. raz.;
4. Nikola Jeftić, 7. raz.;
5. Katarina Milošević, 7. raz.;
6. Tamara Bojović, 7. raz.;
7. Veljko Milojević, 7. raz.;
8. Dušan Pavlović, 7. raz.;
9. Bogdan Stanišić, 7. raz.;
10. Strahinja Lalić, 7. raz.;
11. Marko Tomić, 7. raz.;
12. Jovana Kolev, 7. raz.;
13. Dragana Mirić, 7. raz.;
14. Stefan Stojanović, 7. raz.;
15. Maja Matejić, 7. raz.;
16. Iva Ilić, 7. raz.;
17. Kristina Trifunović, 7. raz.;
18. Teodora Janićijević, 7. raz.;
19. Luka Savić, 7. raz.;

NEGOTIN 19300
Negotinska Gimnazija

20. Nevena Živanović, 1. raz.;

(6 fotografija)

SENTA 24400
Gimnazija za talentovane učenik-Boljai
(Tibor Lazar)

21. Natalija Kiš, 3. raz.;

(3 fotografije)

UŽICE 31000
OŠ ''Slobodan Sekulić''
22. Kristina Milanović, 4. raz.;

ŠABAC 15000
Škola za umetničke zanate Šabac
(Mihailo Simović)

23. Milica Rafailović, 2. raz.; (2 rada)
24. Selena Milić, 4. raz.; (2 rada)
25. Aleksandra Dunović, 2. raz.;
26. Jovana Petrović, 2. raz.;

ČENTA 23266
(Tatjana Šašić)

27. Irina Rošulj, 4. raz.;
(9 radova)

CENTAR ZA LIKOVNO VASPITANJE DECE I OMLADINE VOJVODINE
IDD ''MARKETPRINT''


25. IZLOŽBA AUTORSKOG STRIPA UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA SRBIJE

1. NAGRADA
Anja Tanović, 6. razred, OŠ ''Prva vojvođanska brigada'', Novi Sad
likovni pedagog: Georg Redžek
Gordana Gajišin, 8. razred, OŠ ''J. J. Zmaj'', Đurđevo
likovni pedagog: Tatjana Perović
Ana Stanić, 6. razred, OŠ ''Vasa Stajić'', Novi Sad
likovni pedagog: Branislava Tucakov

2. NAGRADA
Stefan Uzelac, 3. razred, Likovna radionica ''EmArt'', Subotica
mentor: Emilija Grubanov Martinek
Filip Savić, 5. razred, OŠ ''Dušan Jerković'', Užice
Danilo Paripović, 7. razred, OŠ ''Nikola Tesla'', Bačka Topola
likovni pedagog: Nataša Badnjar

3. NAGRADA
Magdalena Lakić, 14 godina, OŠ ''Vuk Karadžić'', Vlasenica
Republika Srpska, likovni pedagog: NJegoš Arnaut
Georgina Arizanov, 6. razred, OŠ ''Vuk Karadžić'', Srbobran
likovni pedagog: Svetozar Kaćanski
Tamara Trivičević, 6. razred, OŠ ''Milan Hadžić'', Vojka
likovni pedagog: Zlatko Hric

NAGRADA GRADSKE BIBLIOTEKE U NOVOM SADU
Mikloš Pap, 6 god., PU ''Naša radost'', Vrtić ''Veverica''
Subotica, vaspitači: Đenđi Farkaš, Angela Varga
Teodora Perić, 6 godina, DV''Poletarac'', Odžaci
Vrtić ''Park'', vaspitač: Jovanka M. Kostić

POHVALE
Vuk Knežević, 7. razred, OŠ ''Sveti Sava'', Bačka Palanka
likovni pedagog: Sanja Kovačević
Ana Radaković, 4.razred, OŠ ''Aleksan Šantić'', Beograd
učitelj: Vesna Pejčić
Aleksandar Mirković, OŠ ''Miloš Crnjanski'', Beograd
likovni pedagog: Sanja Đokić

NAGRADA LIKOVNIM PEDAGOZIMA ZA KOLEKCIJE RADOVA
Tatjana Perović, OŠ ''J. J. Zmaj'', Đurđevo
Georg Redžek, OŠ ''Prva vojvođanska brigada'', Novi Sad

BANOŠTOR 21312
OŠ ''Jovan Popović''
(Đurđica Stojković)

1. Nikola Stojković, 4. raz.;
2. Anđela Stojković, 2. raz.;

BAČKA PALANKA 21400
OŠ ''Sveti Sava''
(Sonja Kovačević)

3. Sanja Petković, 8. raz.;
4. Stefan Čelić, 7. raz.;
4.a. Vuk Knežević, 7. raz.;

BAČKA TOPOLA 24300
OŠ ''Nikola Tesla''
(Nataša Badnjar)

5. Đorđe Provči, 7. raz.;
6. Milica Perić, 6. raz.;
7. Danilo Paripović, 7. raz.;

BAČKI VINOGRADI 24415
OŠ ''Petefi Šandor''

8. Dorka Dobo, 1. raz.;
9. Renata Kolečević, 1. raz.;

BELI POTOK 11223
OŠ ''Vasa Čarapić''
(Tanja Đokić)
10. Natalija Stanić, 5. raz.;

BEOGRAD 11000

OŠ ''Aleksa Šantić'', Kaluđerica
(Vesna Pejčić)

11. Andrija Božović, 3. raz.;
12. Ana Radaković, 4. raz.;

OŠ ''Miloš Crnjanski''
(Sanja Đokić)

13. Vidak Radenović, 5.raz.;
14. Aleksandar Mirković

OŠ ''Sonja Marinković''
(Jelena Zlatković Velimirović)

15. Marko Stefanović, 7. raz.;

OŠ ''Vlada Aksentijević''

16.Stefan Pleskonjić, 8. raz.;

BEČEJ 21220
OŠ '''Sever Đurkić''
(Ksenija Kovačević)

17. Una Obradović, 7. raz.;
18. Nađa Kovačev, 7. raz.;

VLASENICA 75440, Republika Srpska
OŠ ''Vuk Karadžić''
(Njegoš Arnaut)

19. Branko Dubočanin, 13 god.;
20. Vladimir Jurošević, 13 god.;
21. Vlado Lalović, 13 god.;
22. Magdalena Lakić, 14 god.;

VOJKA 22313
OŠ ''Milan Hadžić''
(Zlatko Hric)

23. Aleksandar Kočijašević, 8. raz.;
24. Nenad Gigevski, 8. raz.;
25. Nikola Knežević, 6. raz.;
26. Danijela Skopljak, 5. raz.;
27. Tamara Trivičević, 6. raz.;

GUNAROŠ 24312
OŠ ''Doža Đerđ''
28. David Čorba, 8. raz.;

ĐURĐEVO 21239
OŠ ''J. J. Zmaj''
(Tatjana Perović)

29. Danijela Šovljanski, 8. raz.;
30. Danijel Kabač, 5.raz.;
31. Igor Dinčik, 5. raz.;
32. Dragana Lazičić, 8.raz.;
33. Nikolina Trivunović, 5. raz.;
34. Dunja Vujović, 8. raz.;
35. Filip Radonić, 8. raz.;
36. Ksenija Dražić, 8. raz.;
37. Gordana Gajišin, 8. raz.;

ZRENJANIN 23000
OŠ ''J. J. Zmaj''
(Nataša Živkov Stojkov)

38. Zorica Radanov, 5. raz.;
39. Mateja Radlovački, 5. raz.;
40. Milica Petrović, 5. raz.;

OŠ ''2. oktobar''
(Nataša Živkov Stojkov)

41. Jovana Stevanov, 6. raz.;

EČKA 23203
OŠ ''Dr A. Saboljev''
42. Nikola Dimitrijević, 4.raz.;

JARKOVAC 23250
OŠ ''Veljko Đuričin''

43. Anđelko Vasić, 6. raz.;

KIKINDA 23300
OŠ ''Sveti Sava''
(Eleonora Volaš Cibula)

44. Čaba Kurunci, 8. raz.;

NOVA PAZOVA 22330
OŠ ''Rastko Nemanjić Sv.Sava''
(Gordana Matić)

45. Marijana Livada, 5. raz.;

NOVI BEČEJ 23272
OŠ ''Miloje Čiplić''
(LJiljana Dimitrijević)

46. Danilo Pecarski, 5. raz.;
47. Dejan Vuksanović, 5. raz.;

NOVI GRAD 79220, Republika Srpska
OŠ ''Sveti Sava''
(Slavica Stupar)

48. Minja Mačak, 4. raz.;
49. Vuk Popović, 5. raz.;
50. Milica Stupar, 5. raz.;

NOVI SAD 21000
OŠ ''Vasa Stajić''
(Branislava Tucakov)

51. Filip Trajković, 6. raz.;
52. Sara Kostić, 8. raz.;
53. Dušan Obradović, 5. raz.;
54. Natalija Bajagić, 8. raz.;
55. Sara Azarić, 5. raz.;
56. Tamara Bojanić, 6. raz.;
57. Vasilija Savić, 8. raz.;
58. Ana Stanić, 6. raz.;

OŠ ''Prva vojvođanska brigada''
(Georg Redžek)

59. Anja Tanović, 6. raz.;
60. Bojana Cvjetanović, 6. raz.;
61. Mihajlo Torbica, 5. raz.;
62. Vanja Popović, 8. raz.;
63. Milan Cvijanović, 6.raz.;
64. Emilija Stankijević, 6. raz.;
65. Marija Drljača, 6. raz.;
66. Ksenija Krstić, 6. raz.;

OŠ ''Petefi Šandor''
(Melita Satmari)

120. Arpad Bogdan, 1. raz.;
121. Imre Mohači, 1.raz.;
122. Hektor Bekeši, 1. raz.;
ODŽACI 25250

DV ''Poletarac''
(Verica Jovanović, Jovanka M. Kostić)

124. Aleksandra LJubičić, 6 god.;
125. Isidora Vig, 6 god.;
126. Isidora Krivaja, 5 god.;
127. Miloš Ćirić, 6 god.;
128. Teodora Perić, 6 god.;

PANČEVO 26000
'Atelje ''Mali Genije''
(Ivana Markez Filipović)

67. Miloš Grković, 9 god.;

Gimnazija ''Uroš Predić''
(Ivana Markez Filipović)

68. Milun Veličković, 3. raz.;
69. Tijana Savatić, 3. raz.;
70. Jasna Kučević, 3. raz.;

(Ivan Pavlov)

123. Slobodan Forgo, 2.raz.;

SEVOJNO 31205
Likovna radionica ''Art i Čoke''
(Marijana Todorović)

71. Vukašin Ostojić, 11 god.;

SREMSKA KAMENICA 21208
OŠ ''J.J.Zmaj''
(Tatjana Bogdanov Tomičić)

72. Ana Kutlešić, 6. raz.;
73. Luka Čapko, 6. raz.;

SREMSKI KARLOVCI 21205
Likovna radionica
(Ratka Đider)

74. Andreja Cvjetković, 7 god.;
75. Vanja Marković, 7 god.;

SRBOBRAN 21480
OŠ ''Vuk Karadžić''
(Svetozar Kaćanski)

76. Novica Mirosavljević, 6. raz.;
77. Filip Filipović, 8. raz.;
78. Kristina Vukmanov, 8. raz.;
79. Isidor Stanaćev
80. Mirjana Tešić, 5. raz.;
81. Tamara Pavkov, 6. raz.;
82. Georgina Arizanov, 6. raz.;

STAJIĆEVO 23204
OŠ ''Sveti Sava''

83. Zorana Tomin, 5. raz.;

STARA PAZOVA 22300
OŠ ''B. P. Pinki''
(Milenko Hadžić)

84. Aleksandar Matić, 8. raz.;
85. Anja Antić, 6. raz.;
86. Tea Uhelji, 6. raz.;
87. Gabrijela Čičić, 6. raz.;

OŠ ''Simeon Aranicki''
(Zlatko Hric)

88. Dejan Poplašen, 6. raz.;
89. Andrea Medveđ, 5. raz.;
90. Maja Striško, 6. raz.;
91. Jelena Ignjatović, 8. raz.;

SUBOTICA 24000
PU ''Naša radost''
Vrtić ''Veverica''
(Đenđi Farkaš, Angela Varga)

92. Mikloš Pap, 6 god.;
93. Lošonc Eržebet Lili, 5 god.;
94. Andraš Lošonc, 6 god.;

OŠ ''Kizur Ištvan''
(Ksenija Kovačević)

95. Vivien Erdelji, 6. raz.;
96. Luka Kovačević, 8. raz.;

OŠ ''J.J. Zmaj''
(Tereza Semeradi)

97. Tihamer Đerfi, 5. raz.;
98. Robert Varga, 5. raz.;
99. Nikol Pivarčik, 5. raz.;
100. Botond Bešnjei, 5. raz.;
101. Anja Cvitić, 5. raz.; (Emilija Grubanov Martinek)
102. Lehel Stojan Kiš, 2. raz.;
103. Kira Ekreš, 2. raz.;
104. Edina Sakal, 2. raz.;
105. Noemi Feher, 2. raz.;
106. Suzana Kovač, 2. raz.;
107. Mate Dekanj, 2. raz.;

Likovna radionica ''EmArt''
(Emilija Grubanov Martinek)

108. Stefan Uzelac, 3. raz.;

TREŠNJEVAC 24426
OŠ ''Kiš Ferenc''
(Tijana Kukli Šćekić)

109. Aleksandra Apro,

TEMERIN 21235
OŠ ''Petar Kočić''
(Valerija Kasa)

110. Isidora Radovančev, 7. raz.;
111. Milorad Rodić, 7. raz.;
112. Vanja Grujičić, 7. raz.;

HAJDUKOVO 24414
OŠ ''Petefi Šandor''
(Ester Salai)

113. Daniel Apro, 3. raz.;
114. Agneš Šomoši, 3. raz.;
115. Klaudia Salai, 3. raz.;

UŽICE 31000
OŠ ''Dušan Jerković''

116. Pavle Savić, 2. raz.;
117. Nevena Nikolić, 6. raz.;
118. Filip Savić, 5. raz.;

ŽIRI ZA IZBOR I NAGRAĐIVANJE
Zlatko Milenković , Marketprint, Novi Sad
Aleksandar Botić , Akademija umetnosti, Novi Sad
Jelena Tišma , saradnik za likovno, PU ''Radosno detinjstvo'', Novi Sad
Vladimir Vranjković , PU ''Radosno detinjstvo'', Novi Sad
Fedi Eva , Centra za likovno vaspitanje

Laza Telečki 3D Srbija



ZAŠTIĆENA PRIRODNA DOBRA SRBIJE

57. izložba likovnih radova dece Srbije i 9 . međunarodna izložba likovnih radova.



"Svetoslavlje i naše doba"


20. izložba likovnih radova.


Naslov


Ovde ubaciti tekst


Naslov


Ovde ubaciti tekst


Naslov


Ovde ubaciti tekst


Naslov


Ovde ubaciti tekst
 
 
Pišite nam Face Book
Centar za likovno vaspitanje dece i omladine Vojvodine | Cvećarska 22, Novi Sad, Srbija | 021 541 052 , 063 10 74 771